Napište nám

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Aktuality

Submodul Saldo

Od verze 2.0.2015.0800 je v modulu Fakturace nová funkcionalita - submodul Saldo nad prvotními doklady.

Saldo nad prvotními doklady umožňuje aktivně pracovat a sledovat saldo pohledávek a závazků přímo z evidence faktur, a to včetně funkcionality, která je nyní pouze v saldokontu v Účetnicví.

Můžete jej využít i v případě, že modul Účetnictví nevyužíváte.

Saldo k fakturám je k dispozici ihned po pořízení úhrad, tj. buď po stažení bankovních výpisů a přiřazení úhrad, nebo po vygenerování/navázání pokladního dokladu, zařazení na zápočet apod.

není nutné čekat, až budou faktury a jejich úhrady zaúčtované.

Nové možnosti, které naleznete v saldu nad prvotními doklady:

  • Faktury lze zobrazit i přes období a stav faktur vydaných a přijatých a jejich úhrad k libovolnému datu. K tomuto slouží přehled Fakturace, Faktury k datu. Funkcionalita je obdobná funkcionalitě v účetním saldu - stav saldokonta k datu.

  • Upomínky a penalizační faktury generovat i z faktur. Upomínky a penalizační faktury bude možno alternativně vystavovat i z prvotních dokladů (faktur a dobropisů). Není vyžadováno, aby byla faktura napřed zaúčtována a zobrazena v účetním saldu.

  • Kurzové rozdíly ve fakturaci. Přímo u úhrad prvotních dokladů bude možno generovat kurzový rozdíl, který pak ovlivní částku salda v hlavní měně.


V případě zájmu o submodul Saldo nad prvotními doklady nás kontaktujete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle 605 251 283.